Logo

Innowacyjne rozwiązania w zasięgu Twojej ręki!

Firma Hromi wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców oferując innowacyjne rozwiązanie do zarządzania HR. Nasze oprogramowanie powstało w wyniku wieloletnich obserwacji potrzeb małych i średnich firm.

Zaloguj się!

HROMI to platforma internetowa przeznaczona dla małych i średnich firm, której zadaniem jest usprawnić procesy kadrowe w przedsiębiorstwie. Posiada ona wiele funkcji, dzięki którym w sprawny sposób można zarządzać kwestiami organizacyjnymi w firmie. Do obsługi naszej platformy wystarczy przeglądarka internetowa oraz dostęp do Internetu.

Jakie funkcje posiada HROMI?

 • Automatyzacja procesów HR
 • Automatyzacja rejestrowania czasu pracy
 • Zarządzanie środkami powierzonymi
 • Zarządzanie umowami/ aneksami
 • Przypomnienia do wszystkich funkcjonalności
 • Dysk wewnętrzny/ intranet
 • Wielopoziomowy dostęp
 • Ustawianie przypomnień ważnych szkoleń/ certyfikatów dla użytkownika
 • Archiwum danych o pracownikach

Szybki dostęp do informacji kadrowych poprawi wydajność Twojej firmy!

Nowoczesny portal stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Nasze narzędzie w prosty i bezpieczny sposób pozwala przechowywać i zarządzać sprawami kadrowymi pracowników oraz formalnościami związanymi z środkami powierzonymi.
Jest to rozwiązanie inspirowane biznesem i potrzebami przedsiębiorstw.

Dlaczego Hromi?

 • Zbiór informacji

  Przechowuj wszystkie informacje kadrowe Twoich pracowników w jednym miejscu. Z HROMI będziesz miał do nich dostęp zawsze i wszędzie!

 • Uproszczone formalności

  Nasza platforma pozwala on-line załatwić wiele spraw pracowniczych takich jak składanie wniosków urlopowych czy podpisywanie list obecności.

 • Kalendarz i przypomnienia

  Dzięki wbudowanym modułom kalendarza i przypomnień nie zapomnisz o podpisaniu umowy czy opłaceniu ubezpieczenia powierzonego samochodu.

 • Łatwość obsługi, intuicyjność

  Niezwykle prosty i przyjazny panel użytkownika sprawia, że nasza platforma dostosowana jest dla każdego.

 • Pełna integracja danych

  Wprowadzane zmiany od razu są widoczne w systemie, przez użytkowników.

 • Przystępna cena

  Niewielkim kosztem możesz zinformatyzować swoją firmę i w uporządkowany sposób przechowywać wszystkie kadrowe informacje.

Chcesz usprawnić procesy kadrowe w Twojej firmie?
Oto przykładowe funkcjonalności:

Urlopy on-line

Funkcjonalność ta pozwala na sprawne zarządzanie kwestiami związanymi z urlopami. Pracownik poprzez portal składa wniosek urlopowy. Wniosek ten trafia do przełożonego, który elektronicznie go akceptuje (lub nie). Przełożony posiada wgląd do wykorzystanych przez pracownika dni urlopu. Dodatkowo przełożony w formie kalendarza widzi, jak zaplanowane urlopy mają inni pracownicy. To w prosty i czytelny sposób pomaga podjąć decyzję. Cały proces od złożenia wniosku po jego akceptację może trwać kilka minut.

Elektroniczna lista obecności i rejestracja czasu pracy on-line

Pracownik rozpoczynając pracę „odbija kartę” za pomocą platformy Hromi. Może to zrobić za pomocą telefonu komórkowego lub komputera z dostępem do internetu. Pracodawca w łatwy sposób może sprawdzić czy pracownicy dotarli do pracy. Nie musi osobiście nadzorować listy obecności. Zrobi to za niego nasza aplikacja.

Zarządzanie środkami powierzonymi

Pracodawca rejestruje w systemie mienie (np. samochód, telefon komórkowy, komputer), które następnie zostaje przypisane do użytkownika na określony czas. System generuje automatycznie dokumenty związane z powierzeniem danego aktywa. Podczas wprowadzania do systemu ustalamy „ważne daty”, którymi mogą być np. data badania technicznego pojazdu, data ważności polisy ubezpieczeniowej. System w ustalonym przez nas momencie generuje stosowne przypomnienie, które jest wyświetlane zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy. Dzięki tej funkcjonalności w łatwy sposób możemy sprawdzić, które urządzenie czy pojazd jest przypisane do konkretnego użytkownika. Posiadamy również wgląd do czytelnego kalendarza i systemu przypomnień.

Kalendarz ważnych dat

Kalendarz ważnych dat to funkcjonalność, która przypisana jest do każdego pracownika. Dzięki tej opcji w bardzo czytelny sposób będziesz mógł nadzorować wszystkie wydarzenia. Narzędzie to jest bardzo przydatne również przy planowaniu urlopów w firmie.

Zarządzanie umowami oraz aneksami

Jedną z opcji naszego systemu jest automatyczne przypominanie o kończących się umowach. Dzięki tej funkcjonalności nie przegapisz terminu podpisania umowy. System w ustalonym przez Ciebie momencie przypomni Ci o tym, że termin umowy dobiega do końca. Dodatkowo dzięki HROMI automatycznie zostanie wygenerowana nowa umowa wraz z zakresem obowiązków oraz skierowaniem pracownika na odpowiednie badania. Dzięki elastycznym rozwiązaniom pracodawca ma pełną możliwość konfiguracji szablonu umowy, jej treści oraz warunków zatrudnienia.

Generator przypomnień SMS i mail

Każda funkcjonalność naszego systemu posiada opcję przypominania. Odpowiednio skonfigurowane komunikaty wysyłane są w formie wiadomości mailowej lub SMS’em. Dzięki tej opcji nie przegapisz ważnych spraw takich jak np. termin badania technicznego powierzonego pojazdu, termin podpisania umowy z pracownikiem czy termin kolejnego badania okresowego pracownika.

Wewnętrzny intranet

Kalendarz ważnych dat to funkcjonalność, która przypisana jest do każdego pracownika. Dzięki tej opcji w bardzo czytelny sposób będziesz mógł nadzorować wszystkie wydarzenia. Narzędzie to jest bardzo przydatne również przy planowaniu urlopów w firmie.

Podgląd danych pracownika

Nasz system generuje profil pracownika. Po wejściu w dany profil wyświetlają się wszystkie informacje dotyczące zatrudnianej przez nas osoby. Dzięki temu jednym kliknięciem jesteśmy w stanie sprawdzić historię zatrudnienia, ważne daty, powierzone środki, posiadane certyfikaty i uprawnienia.

Kilka słów o nas

Zespół HROMI tworzą doświadczeni przedsiębiorcy,
opracowujemy rozwiązania, które poprawiają efektywność oraz upraszczają procesy

Zespół HROMI tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, którzy w swojej karierze zajmowali wysokie stanowiska w korporacjach, a w ostatnich kilkunastu latach z sukcesami prowadzili firmy w różnych branżach usługowych i handlowych.

Mamy świadomość tego, jak optymalizacja procesów wpływa pozytywnie na funkcjonowanie firm, poprawiając szybkość działania pracowników oraz wydajność stanowisk pracy. W swoich działaniach zawsze kierujemy się poszukiwaniem rozwiązań, które mają poprawić efektywność oraz uprościć procesy, które każdego dnia zajmują zarówno pracowników jak i właścicieli firm. Na bazie naszych doświadczeń, obserwacji rynku oraz konsultacji z biurami rachunkowymi postanowiliśmy stworzyć unikalne rozwiązanie, którego dziś nie ma na rynku. Każdego dnia tysiące osób podpisuje wnioski urlopowe, umowy, certyfikaty i inne dokumenty, które zajmują ogromne przestrzenie, pochłaniają tony papieru oraz zajmują czas, który można poświecić na sprawy ważniejsze.

Ten sam problem spotykał nas na etapie prowadzenia naszych projektów. Wiele razy w natłoku obowiązków uciekał nam termin kończącej się umowy. Niejednokrotnie nie mogliśmy odnaleźć wniosku urlopowego pracownika. Wraz z rozwojem co raz trudniej było nam zarządzać środkami powierzonymi naszym współpracownikom. Koniec końców traciliśmy mnóstwo czasu na rzeczy, które nie przynosiły wartości dodanej naszym firmom. Dlatego postanowiliśmy to zmienić.

Kontakt

TIPIT SP. Z O.O.

ul. Wspólna 4, 35-205 Rzeszów

Telefon

Grzegorz: 666 116 145
Andrzej: 697 817 792

E-mail

biuro@hromi.pl