Logo

Innowacyjne rozwiązania w zasięgu Twojej ręki!

Firma Hromi wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców oferując innowacyjne rozwiązanie do zarządzania HR. Nasze oprogramowanie powstało w wyniku wieloletnich obserwacji potrzeb małych i średnich firm.

Zaloguj się!

HROMI to platforma internetowa przeznaczona dla małych i średnich firm, której zadaniem jest usprawnić procesy kadrowe w przedsiębiorstwie. Posiada ona wiele funkcji, dzięki którym w sprawny sposób można zarządzać kwestiami organizacyjnymi w firmie. Do obsługi naszej platformy wystarczy przeglądarka internetowa oraz dostęp do Internetu.

Jakie funkcje posiada HROMI?

 • Automatyzacja procesów HR
 • Automatyzacja rejestrowania czasu pracy
 • Zarządzanie środkami powierzonymi
 • Zarządzanie umowami/ aneksami
 • Przypomnienia do wszystkich funkcjonalności
 • Dysk wewnętrzny/ intranet
 • Wielopoziomowy dostęp
 • Ustawianie przypomnień ważnych szkoleń/ certyfikatów dla użytkownika
 • Archiwum danych o pracownikach

Szybki dostęp do informacji kadrowych poprawi wydajność Twojej firmy!

Nowoczesny portal stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Nasze narzędzie w prosty i bezpieczny sposób pozwala przechowywać i zarządzać sprawami kadrowymi pracowników oraz formalnościami związanymi z środkami powierzonymi.
Jest to rozwiązanie inspirowane biznesem i potrzebami przedsiębiorstw.

Dlaczego Hromi?

 • Zbiór informacji

  Przechowuj wszystkie informacje kadrowe Twoich pracowników w jednym miejscu. Z HROMI będziesz miał do nich dostęp zawsze i wszędzie!

 • Uproszczone formalności

  Nasza platforma pozwala on-line załatwić wiele spraw pracowniczych takich jak składanie wniosków urlopowych czy podpisywanie list obecności.

 • Kalendarz i przypomnienia

  Dzięki wbudowanym modułom kalendarza i przypomnień nie zapomnisz o podpisaniu umowy czy opłaceniu ubezpieczenia powierzonego samochodu.

 • Łatwość obsługi, intuicyjność

  Niezwykle prosty i przyjazny panel użytkownika sprawia, że nasza platforma dostosowana jest dla każdego.

 • Pełna integracja danych

  Wprowadzane zmiany od razu są widoczne w systemie, przez użytkowników.

 • Przystępna cena

  Niewielkim kosztem możesz zinformatyzować swoją firmę i w uporządkowany sposób przechowywać wszystkie kadrowe informacje.

Chcesz usprawnić procesy kadrowe w Twojej firmie?
Oto przykładowe funkcjonalności:

Urlopy on-line

Funkcjonalność ta pozwala na sprawne zarządzanie kwestiami związanymi z urlopami. Pracownik poprzez portal składa wniosek urlopowy. Wniosek ten trafia do przełożonego, który elektronicznie go akceptuje (lub nie). Przełożony posiada wgląd do wykorzystanych przez pracownika dni urlopu. Dodatkowo przełożony w formie kalendarza widzi, jak zaplanowane urlopy mają inni pracownicy. To w prosty i czytelny sposób pomaga podjąć decyzję. Cały proces od złożenia wniosku po jego akceptację może trwać kilka minut.

Elektroniczna lista obecności i rejestracja czasu pracy on-line

Pracownik rozpoczynając pracę „odbija kartę” za pomocą platformy Hromi. Może to zrobić za pomocą telefonu komórkowego lub komputera z dostępem do internetu. Pracodawca w łatwy sposób może sprawdzić czy pracownicy dotarli do pracy. Nie musi osobiście nadzorować listy obecności. Zrobi to za niego nasza aplikacja.

Zarządzanie środkami powierzonymi

Pracodawca rejestruje w systemie mienie (np. samochód, telefon komórkowy, komputer), które następnie zostaje przypisane do użytkownika na określony czas. System generuje automatycznie dokumenty związane z powierzeniem danego aktywa. Podczas wprowadzania do systemu ustalamy „ważne daty”, którymi mogą być np. data badania technicznego pojazdu, data ważności polisy ubezpieczeniowej. System w ustalonym przez nas momencie generuje stosowne przypomnienie, które jest wyświetlane zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy. Dzięki tej funkcjonalności w łatwy sposób możemy sprawdzić, które urządzenie czy pojazd jest przypisane do konkretnego użytkownika. Posiadamy również wgląd do czytelnego kalendarza i systemu przypomnień.

Kalendarz ważnych dat

Kalendarz ważnych dat to funkcjonalność, która przypisana jest do każdego pracownika. Dzięki tej opcji w bardzo czytelny sposób będziesz mógł nadzorować wszystkie wydarzenia. Narzędzie to jest bardzo przydatne również przy planowaniu urlopów w firmie.

Zarządzanie umowami oraz aneksami

Jedną z opcji naszego systemu jest automatyczne przypominanie o kończących się umowach. Dzięki tej funkcjonalności nie przegapisz terminu podpisania umowy. System w ustalonym przez Ciebie momencie przypomni Ci o tym, że termin umowy dobiega do końca. Dodatkowo dzięki HROMI automatycznie zostanie wygenerowana nowa umowa wraz z zakresem obowiązków oraz skierowaniem pracownika na odpowiednie badania. Dzięki elastycznym rozwiązaniom pracodawca ma pełną możliwość konfiguracji szablonu umowy, jej treści oraz warunków zatrudnienia.

Generator przypomnień SMS i mail

Każda funkcjonalność naszego systemu posiada opcję przypominania. Odpowiednio skonfigurowane komunikaty wysyłane są w formie wiadomości mailowej lub SMS’em. Dzięki tej opcji nie przegapisz ważnych spraw takich jak np. termin badania technicznego powierzonego pojazdu, termin podpisania umowy z pracownikiem czy termin kolejnego badania okresowego pracownika.

Wewnętrzny intranet

Kalendarz ważnych dat to funkcjonalność, która przypisana jest do każdego pracownika. Dzięki tej opcji w bardzo czytelny sposób będziesz mógł nadzorować wszystkie wydarzenia. Narzędzie to jest bardzo przydatne również przy planowaniu urlopów w firmie.

Podgląd danych pracownika

Nasz system generuje profil pracownika. Po wejściu w dany profil wyświetlają się wszystkie informacje dotyczące zatrudnianej przez nas osoby. Dzięki temu jednym kliknięciem jesteśmy w stanie sprawdzić historię zatrudnienia, ważne daty, powierzone środki, posiadane certyfikaty i uprawnienia.

Kilka słów o nas

Zespół HROMI tworzą doświadczeni przedsiębiorcy,
opracowujemy rozwiązania, które poprawiają efektywność oraz upraszczają procesy

Zespół HROMI tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, którzy w swojej karierze zajmowali wysokie stanowiska w korporacjach, a w ostatnich kilkunastu latach z sukcesami prowadzili firmy w różnych branżach usługowych i handlowych.

Mamy świadomość tego, jak optymalizacja procesów wpływa pozytywnie na funkcjonowanie firm, poprawiając szybkość działania pracowników oraz wydajność stanowisk pracy. W swoich działaniach zawsze kierujemy się poszukiwaniem rozwiązań, które mają poprawić efektywność oraz uprościć procesy, które każdego dnia zajmują zarówno pracowników jak i właścicieli firm. Na bazie naszych doświadczeń, obserwacji rynku oraz konsultacji z biurami rachunkowymi postanowiliśmy stworzyć unikalne rozwiązanie, którego dziś nie ma na rynku. Każdego dnia tysiące osób podpisuje wnioski urlopowe, umowy, certyfikaty i inne dokumenty, które zajmują ogromne przestrzenie, pochłaniają tony papieru oraz zajmują czas, który można poświecić na sprawy ważniejsze.

Ten sam problem spotykał nas na etapie prowadzenia naszych projektów. Wiele razy w natłoku obowiązków uciekał nam termin kończącej się umowy. Niejednokrotnie nie mogliśmy odnaleźć wniosku urlopowego pracownika. Wraz z rozwojem co raz trudniej było nam zarządzać środkami powierzonymi naszym współpracownikom. Koniec końców traciliśmy mnóstwo czasu na rzeczy, które nie przynosiły wartości dodanej naszym firmom. Dlatego postanowiliśmy to zmienić.