Kilka słów o nas

Zespół HROMI Tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, którzy w swojej karierze zajmowali wysokie stanowiska w korporacjach, a w ostatnich kilkunastu latach z sukcesami prowadzili firmy w różnych branżach usługowych i handlowych.

Mamy świadomość tego, jak optymalizacja procesów wpływa pozytywnie na funkcjonowanie firm, poprawiając szybkość działania pracowników oraz wydajność stanowisk pracy. W swoich działaniach zawsze kierujemy się poszukiwaniem rozwiązań, które mają poprawić efektywność oraz uprościć procesy, które każdego dnia zajmują zarówno pracowników jak i właścicieli firm. Na bazie naszych  doświadczeń, obserwacji rynku oraz konsultacji z biurami rachunkowymi postanowiliśmy stworzyć unikalne rozwiązanie, którego dziś nie ma na rynku. Każdego dnia tysiące  osób podpisuje wnioski urlopowe, umowy, certyfikaty i inne dokumenty, które zajmują ogromne przestrzenie, pochłaniają tony papieru oraz zajmują czas, który można poświecić na sprawy ważniejsze.

Ten sam problem spotykał nas na etapie prowadzenia naszych projektów. Wiele razy w natłoku  obowiązków uciekał nam termin kończącej się umowy. Niejednokrotnie nie mogliśmy odnaleźć wniosku urlopowego pracownika. Wraz z rozwojem co raz trudniej było nam zarządzać środkami powierzonymi naszym współpracownikom. Koniec końców traciliśmy mnóstwo czasu na rzeczy, które nie przynosiły wartości dodanej naszym firmom. Dlatego postanowiliśmy to zmienić.

Szybko i tanio uporządkuj swoje sprawy kadrowe! Z HROMI to proste!